Yönetim Kurulu Mesajı

Yönetim Kurulu Mesajı

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız,

1977 yılından beri başta inşaat olmak üzere bir çok alanda faaliyet gösteren firmamız, engin bilgi birikimi, güçlü kurum kültürü ile bugüne dek başarılı  ve sürdürülebilir projelere imza atmış ve başarı çıtasını her zaman daha yukarıya taşıma çabasında olmuştur.

Birçok şirket yaşlandıkça dinamizmini kaybeder oysa yenilikçi ve yaratıcı düşünce yapısına sahip firmamız yıllar ilerledikçe gençleşmektedir.  Çağdaş kurumsal yönetim yaklaşımı, yalın organizasyonu, güçlü mali yapısı ile faaliyet gösterdiği iş kollarında örnek gösterilen firmalar arasındadır.

Faaliyet alanlarımızda kaydetmekte olduğumuz dengeli ve çok yönlü gelişme,  mali bünyemizin güçlenmesini sağlayarak  önümüzdeki yıllarda  firmamızın ayrıcalıklı duruşunu daha da ileriye taşıyacaktır.  Bu yolda  attığımız doğru adımlar, doğru,  şeffaf ve etik global standartlara dayalı iş yaklaşımımız, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğaya duyarlı politikalarımız ile birlikte iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizden aldığımız güçle başarımızı sürdürüyoruz. Verimli ve üretken bir şirket olarak daha iyi bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yenilikçilik “sürdürülebilir başarı”nın temel anahtarıdır. Bu bilinçle, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendiriyor ve şirket içinde inovasyon kültürünü geliştirerek yaşatıyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için kurumsal değerlerimizin kılavuzluğunda ilerlemekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini ve iş ortaklarımızın güvenini artırdığımız sürece daha yüksek hedefleri de gerçekleştireceğimize inancımız tamdır. İçinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeye, aynı zamanda üretimimizle, gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerle, müşterilerimize, çalışanlarımıza, faaliyet gösterdiğimiz sektörlere, toplumumuza ve çevreye katma değer sağlamaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunarız

EREN İNŞAAT San. ve Tic. A.Ş.